Instant Spandeck

Technické specifikace  
Výška zábradlí 0,9 m – 1,0 m
Délka* 3,6 m – 9,1 m
Hmotnost* 29 kg – 78 kg

*Viz Tabulka 1 dílů uvedená níže v popisu produktu.

Spandeck je lehké hliníkové přemostění, pracovní plošina a systém lešení v jednom víceúčelovém celku. Díky unikátnímu oboustrannému provedení a dvojitým hákům pro uchycení se může Spandeck použít samostatně jako lávka, nebo vedle sebe jako lešení.

Vysoká pevnost konstrukce z hliníkové slitiny zaručuje, že lávka Spandeck je lehká a bezúdržbová a boční integrované ochranné zarážky zajišťují bezpečné používání jako lávky. Pro zajištění bezpečného pracovního prostředí se přidávají sloupky a vodorovné zábradlí.

Lešení

Při obráceném skládání několika lávek Spandeck vedle sebe, se mohou vytvářet plochy a pracovní plošiny prakticky neomezených rozměrů. Unikátní provedení háků umožňuje dobré připojení při použití pro několikanásobnou šířku a také umožňuje propojení mezi věžemi Instant Span, nebo i tradičním systémem lešení.

Pochozí lávky

Systém pochozích lávek Spandeck poskytuje jednoduchý, finančně velmi příznivý a bezpečný systém, který je požadován při práci ve všech výškách. Při použití pouze malého množství standardních součástí je možné systém snadno navrhnout a přitom je dostatečně univerzální i pro nejnáročnější lokality. Instalace je velice rychlá a jednoduchá. Díky malé hmotnosti je i levná, protože nejsou vysoké náklady na zvedání jeřábem. Lávkami Spandeck se dají vytvářet stálé, nebo přenosné přemostění nad linkami strojů, technologickými celky a vjezdy do hal.

Délka Číslo dílu Barevný kód Hmotnost
3,6 m 88012 světle modrá 29 kg
5,0 m 88016 světle hnědá 38 kg
6,1 m 88020 tmavě modrá 46 kg
7,4 m 88024 tmavě hnědá 53 kg
9,1 m 88030 oranžová 78 kg
*9,1 m 88230 oranžová 78 kg

Tabulka 1 – seznam dílů

Materiály ke stažení