O nás

Společnost awaTech, spol. s ručením omezeným vznikla v roce 1992. Jejímu vzniku předcházela dlouholetá existence podniku Průmstav n. p. Praha. Výroba a montáž vzduchotechniky v Dolních Měcholupech získaly tradici a v roce 1990 byla zahájena i výroba ventilátorů.

Výroba

V současné době navrhujeme a vyrábíme axiální a radiální ventilátory do potrubí a do zdi, jejichž uplatnění lze najít především v průmyslových a zemědělských objektech, ale rovněž i v komerčních a občanských stavbách. Jako přímý výrobce jsme v rámci našich možnosti schopni provést úpravu standardně vyráběných typů axiálních a radiálních ventilátorů, a to jak v jejich barevném, tak i drobném konstrukčním provedení.

Vyrábíme mechanické vysokozdvižné pracovní plošiny Pedal Lift PL 324, které jsou unikátním kompromisem mezi pracovními plošinami a lešením.

Jsme držitelem certifikátu managementu řízení kvality pro výrobu ventilátorů ISO 9001:2020.

Doplnění sortimentu

Kromě ventilátorů vlastní produkce nabízíme axiální ventilátory německého výrobce Ziehl-Abegg v provedení k osazení do stavebních konstrukci.

V souvislosti s výrobou mechanických plošin jsme rozšířili sortiment prodávaných výrobků o vysoce kvalitní a mimořádně variabilní systém lešení od firmy Instant Upright – modelové řady Instant Snappy, Span a Spandeck.